فروخته
بنا به درخواست
Property 32601 photo 1
Property 32601 photo 2
Property 32601 photo 3
Property 32601 photo 4
Property 32601 photo 5
Property 32601 photo 6
Property 32601 photo 7
Property 32601 photo 8
Property 32601 photo 9
Property 32601 photo 10
Property 32601 photo 11
Property 32601 photo 12
Property 32601 photo 13
Property 32601 photo 14
Property 32601 photo 15
Property 32601 photo 16
Property 32601 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 8500 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
475 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 65939
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 65944
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
اجاره
از 480 € 13 €/m²
  • کد شی 65956
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 1
فروش
260 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 66010
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 66012
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 6136 €/m²
  • کد شی 66013
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 66014
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3939 €/m²
  • کد شی 66015
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 4090 €/m²
  • کد شی 66016
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2621 €/m²
  • کد شی 66032
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه