485 000 €
4619 €/m²
Property 66050 photo 1
Property 66050 photo 2
Property 66050 photo 3
Property 66050 photo 4
Property 66050 photo 5
Property 66050 photo 6
Property 66050 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1972
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 35 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین سایبان, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 56370
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه