درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 25000 m² در کرت
یونان
کرت
استان چانیا
کلیمواری
800 000 €
32 €/m²
کد شی
32800
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
25000 m²
منطقه
کرت
Location
(کلیمواری) | استان چانیا (کرت)
Details
فاصله از دریا:
2000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1,2 km
فاصله از فرودگاه:
35 km
توضیحات
برای فروش زمین 25000 متر مربع در کرت. ر محوطه: لوله کشی آب. امکان ساخت وجود دارد 1200 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
1 100 000 €
73 €/m²
زمین 15000 m² کرت
کرت
کد شی
12486
مربع متر
15000 m²
فاصله تا دریا
3400 m
فروش
800 000 €
58 €/m²
زمین 13722 m² کرت
کرت
کد شی
32252
مربع متر
13722 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
750 000 €
375 €/m²
زمین 2000 m² کرت
کرت
کد شی
38096
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
700 000 €
127 €/m²
زمین 5500 m² کرت
کرت
کد شی
33666
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
1 000 000 €
11 €/m²
زمین 89000 m² کرت
کرت
کد شی
34287
مربع متر
89000 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
750 000 €
125 €/m²
زمین 6000 m² کرت
کرت
کد شی
38075
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
792 000 €
425 €/m²
زمین 1860 m² کرت
کرت
کد شی
30280
مربع متر
1860 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
853 000 €
813 €/m²
زمین 1048 m² کرت
کرت
کد شی
64552
مربع متر
1048 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
750 000 €
30 €/m²
زمین 25000 m² کرت
کرت
کد شی
59199
مربع متر
25000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
800 000 €
1000 €/m²
زمین 800 m² کرت
کرت
کد شی
38769
مربع متر
800 m²
فاصله تا دریا
450 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1