فروش - اپارتمان 230 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
1 575 000 €
6848 €/m²
Property 3291 photo 1
Property 3291 photo 2
Property 3291 photo 3
Property 3291 photo 4
Property 3291 photo 5
Property 3291 photo 6
Property 3291 photo 7
Property 3291 photo 8
Property 3291 photo 9
Property 3291 photo 10
Property 3291 photo 11
  • کد شی 3291
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 230 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • تعداد اتاق ها: 4: 3 спальные (одна из них с отдельной ванной), 3 ванные (одна из них с джакузи), гостиная, кухня
  • امکانات دیگر: камин, проводка для спутникового тв во всех комнатах, лифт, сигнализация, кондиционеры во всех комнатах, индивидуальное отопление, хорошая тепло- и звукоизоляция, кладовое помещение
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

خدمات

  • رو به دریا

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 230 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
2 100 000 € 2560 €/m²
  • کد شی 50571
  • مربع متر 820 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 280 000 € 10078 €/m²
  • کد شی 56256
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 350 000 € 7258 €/m²
  • کد شی 56963
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 5
فروش
1 800 000 € 12000 €/m²
  • کد شی 57079
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
2 000 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 57081
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه