فروش - اپارتمان 210 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال نئو Psychiko
1 600 000 €
7619 €/m²
Property 8165 photo 1
Property 8165 photo 2
Property 8165 photo 3
Property 8165 photo 4
Property 8165 photo 5
Property 8165 photo 6
Property 8165 photo 7
Property 8165 photo 8
Property 8165 photo 9
Property 8165 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 210 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, کولر, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 350 000 € 7258 €/m²
  • کد شی 56963
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 5
فروش
1 800 000 € 12000 €/m²
  • کد شی 57079
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
2 000 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 57081
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 10852 €/m²
  • کد شی 64217
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 9629 €/m²
  • کد شی 64248
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 750 000 € 15086 €/m²
  • کد شی 64414
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه