195 000 €
2786 €/m²
Property 35829 photo 1
Property 35829 photo 2
Property 35829 photo 3
Property 35829 photo 4
Property 35829 photo 5
Property 35829 photo 6
Property 35829 photo 7
Property 35829 photo 8
Property 35829 photo 9
Property 35829 photo 10
Property 35829 photo 11
Property 35829 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1965
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 3312 €/m²
  • کد شی 50709
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 1894 €/m²
  • کد شی 51269
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
248 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 51568
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
178 000 € 1561 €/m²
  • کد شی 51771
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2096 €/m²
  • کد شی 51795
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
168 000 € 2507 €/m²
  • کد شی 52296
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه