250 000 €
7813 €/m²
Property 62967 photo 1
Property 62967 photo 2
Property 62967 photo 3
Property 62967 photo 4

Details

  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2025
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 32 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
336 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 5299
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 2671 €/m²
  • کد شی 5454
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 7799
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 4629 €/m²
  • کد شی 10937
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 10967
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
273 000 € 2149 €/m²
  • کد شی 12810
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 20421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه