265 000 €
3786 €/m²
Property 36492 photo 1
Property 36492 photo 2
Property 36492 photo 3
Property 36492 photo 4
Property 36492 photo 5
Property 36492 photo 6
Property 36492 photo 7
Property 36492 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8500 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59610
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 5818 €/m²
  • کد شی 59634
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 59653
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4743 €/m²
  • کد شی 59669
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3662 €/m²
  • کد شی 59800
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه