فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ماروسی
360 000 €
3600 €/m²
Property 66063 photo 1
Property 66063 photo 2
Property 66063 photo 3
Property 66063 photo 4
Property 66063 photo 5
Property 66063 photo 6
Property 66063 photo 7
Property 66063 photo 8
Property 66063 photo 9
Property 66063 photo 10
Property 66063 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1995
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 15700 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3278 €/m²
  • کد شی 65026
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4268 €/m²
  • کد شی 65048
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 3411 €/m²
  • کد شی 65145
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
410 000 € 4939 €/m²
  • کد شی 65222
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه