255 000 €
3592 €/m²
Property 36505 photo 1
Property 36505 photo 2
Property 36505 photo 3
Property 36505 photo 4
Property 36505 photo 5
Property 36505 photo 6
Property 36505 photo 7
Property 36505 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 71 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
230 000 € 2584 €/m²
  • کد شی 42461
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42575
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 42639
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
285 000 € 3653 €/m²
  • کد شی 42737
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3910 €/m²
  • کد شی 42738
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
225 600 € 5936 €/m²
  • کد شی 42851
  • مربع متر 38 m²
  • Rooms 1
فروش
260 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 43012
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 3486 €/m²
  • کد شی 43234
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 2717 €/m²
  • کد شی 44198
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه