فروش - اپارتمان 116 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
800 000 €
6897 €/m²
Property 36956 photo 1
Property 36956 photo 2
Property 36956 photo 3
Property 36956 photo 4
Property 36956 photo 5
Property 36956 photo 6
Property 36956 photo 7
Property 36956 photo 8
Property 36956 photo 9
Property 36956 photo 10
Property 36956 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1999
  • سال نوسازی: 2014
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 116 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, چمن, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 6717 €/m²
  • کد شی 62389
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 7936 €/m²
  • کد شی 64113
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 10843 €/m²
  • کد شی 64234
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه