فروش - اپارتمان 162 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال نئو Psychiko
700 000 €
4321 €/m²
Property 38732 photo 1
Property 38732 photo 2
Property 38732 photo 3
Property 38732 photo 4
Property 38732 photo 5
Property 38732 photo 6
Property 38732 photo 7
Property 38732 photo 8
Property 38732 photo 9
Property 38732 photo 10
Property 38732 photo 11
Property 38732 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2015
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10500 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • آسانسور
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 162 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 21909
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 34147
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 4656 €/m²
  • کد شی 34315
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 36714
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6896 €/m²
  • کد شی 36956
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه