درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1650 m² در حومه تسالونیکی
یونان
تسالونیکی
تسالونیکی - بقیه استان
اگناتیا
270 000 €
163 €/m²
کد شی
37724
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1650 m²
منطقه
حومه تسالونیکی
Location
(اگناتیا) | تسالونیکی - بقیه استان (تسالونیکی)
Details
Floor area ratio:
0,4
فاصله از دریا:
10000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
15 km
فاصله از فرودگاه:
6 km
توضیحات
برای فروش زمین 1650 متر مربع در حومه تسالونیکی.
حومه تسالونیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
290 000 €
16 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
42350
مربع متر
18000 m²
فاصله تا دریا
15000 m
فروش
250 000 €
210 000 €
70 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
43130
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
400 000 €
54 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
47487
مربع متر
7320 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
250 000 €
25 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49428
مربع متر
9931 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
340 000 €
210 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49633
مربع متر
1612 m²
فاصله تا دریا
12000 m
فروش
400 000 €
160 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49960
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
250 000 €
43 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50224
مربع متر
5700 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
330 000 €
250 000 €
22 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50811
مربع متر
11100 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
375 000 €
500 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50818
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
320 000 €
22 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
53251
مربع متر
14000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
Pavlos Leonidis
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1