400 000 €
235 €/m²
Property 57971 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

توضیحات

برای فروش زمین 1700 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1000 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • کد شی 60103
  • مربع متر 3600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
570 000 € 25 €/m²
  • کد شی 60725
  • مربع متر 22185 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 142 €/m²
  • کد شی 60961
  • مربع متر 3520 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
420 000 € 68 €/m²
  • کد شی 62209
  • مربع متر 6100 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
460 000 € 220 €/m²
  • کد شی 62244
  • مربع متر 2084 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
535 000 € 178 €/m²
  • کد شی 62508
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
420 000 € 76 €/m²
  • کد شی 62509
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
385 000 € 83 €/m²
  • کد شی 62843
  • مربع متر 4625 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
450 000 € 529 €/m²
  • کد شی 63475
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
500 000 € 186 €/m²
  • کد شی 63642
  • مربع متر 2688 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه