40 000 €
114 €/m²
Property 37927 photo 1
Property 37927 photo 2
Property 37927 photo 3
Property 37927 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 19700 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

توضیحات

برای فروش زمین 350 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 140 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
55 000 € 75 €/m²
  • کد شی 63352
  • مربع متر 730 m²
  • فاصله تا دریا 5150 m
فروش
45 000 € 61 €/m²
  • کد شی 43314
  • مربع متر 735 m²
  • فاصله تا دریا 18000 m
فروش
45 000 € 4 €/m²
  • کد شی 63545
  • مربع متر 11138 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
48 000 € 120 €/m²
  • کد شی 34186
  • مربع متر 399 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
50 000 € 106 €/m²
  • کد شی 34571
  • مربع متر 468 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
40 600 € 92 €/m²
  • کد شی 37599
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
50 000 € 45 €/m²
  • کد شی 65413
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 21000 m
فروش
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • کد شی 38008
  • مربع متر 915 m²
  • فاصله تا دریا 9200 m
فروش
40 000 € 177 €/m²
  • کد شی 37983
  • مربع متر 225 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
35 000 € 175 €/m²
  • کد شی 37333
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه