40 000 €
114 €/m²
Property 37928 photo 1
Property 37928 photo 2
Property 37928 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 19600 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

توضیحات

برای فروش زمین 350 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 140 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
40 000 € 28 €/m²
  • کد شی 10321
  • مربع متر 1380 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 000 € 125 €/m²
  • کد شی 37925
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 19700 m
فروش
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • کد شی 13132
  • مربع متر 496 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • کد شی 38008
  • مربع متر 915 m²
  • فاصله تا دریا 9200 m
فروش
50 000 € 14 €/m²
  • کد شی 50364
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • کد شی 56610
  • مربع متر 410 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
38 000 € 47 €/m²
  • کد شی 47046
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
50 000 € 45 €/m²
  • کد شی 65413
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 21000 m
فروش
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • کد شی 32791
  • مربع متر 359 m²
  • فاصله تا دریا 520 m
فروش
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • کد شی 32790
  • مربع متر 301 m²
  • فاصله تا دریا 550 m

اشتراک خبرنامه