300 000 €
2913 €/m²
Property 38027 photo 1
Property 38027 photo 2
Property 38027 photo 3
Property 38027 photo 4
Property 38027 photo 5
Property 38027 photo 6
Property 38027 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1957
  • سال نوسازی: 2008
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 103 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 5 اتاق خواب, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, کولر, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
325 000 € 3494 €/m²
  • کد شی 61347
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61483
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3516 €/m²
  • کد شی 61523
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4036 €/m²
  • کد شی 61588
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61719
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 61748
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 62111
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62178
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه