305 000 €
2033 €/m²
Property 38066 photo 1
Property 38066 photo 2
Property 38066 photo 3
Property 38066 photo 4
Property 38066 photo 5
Property 38066 photo 6
Property 38066 photo 7
Property 38066 photo 8
Property 38066 photo 9
Property 38066 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1946
  • سال نوسازی: 2013
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 150 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, آسانسور, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62178
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 62243
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2561 €/m²
  • کد شی 62253
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 62330
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 62386
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
410 000 € 4019 €/m²
  • کد شی 62419
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 3136 €/m²
  • کد شی 62550
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه