فروش - اپارتمان 47 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
305 000 €
6489 €/m²
Property 64722 photo 1
Property 64722 photo 2
Property 64722 photo 3
Property 64722 photo 4
Property 64722 photo 5
Property 64722 photo 6
Property 64722 photo 7
Property 64722 photo 8
Property 64722 photo 9
Property 64722 photo 10
Property 64722 photo 11
Property 64722 photo 12
Property 64722 photo 13
Property 64722 photo 14
Property 64722 photo 15
Property 64722 photo 16
Property 64722 photo 17
Property 64722 photo 18
Property 64722 photo 19
Property 64722 photo 20
Property 64722 photo 21
Property 64722 photo 22
Property 64722 photo 23
Property 64722 photo 24
Property 64722 photo 25
  • کد شی 64722
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 47 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • طبقه: طبقه همکف
  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 47 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, باغ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 65358
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7714 €/m²
  • کد شی 65359
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 65385
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 65438
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 65482
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 65578
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
297 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 65614
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه