فروش - زمین 100000 m² در کرت

یونان کرت استان Lasithi ناپولی
450 000 €
4 €/m²
Property 38248 photo 1
Property 38248 photo 2
Property 38248 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش زمین 100000 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • کد شی 36756
  • مربع متر 12000 m²
  • فاصله تا دریا 1900 m
فروش
587 000 € 5 €/m²
  • کد شی 25605
  • مربع متر 106846 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
400 000 € 97 €/m²
  • کد شی 51471
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 836 m
فروش
390 000 € 26 €/m²
  • کد شی 19640
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
450 000 € 41 €/m²
  • کد شی 38250
  • مربع متر 10800 m²
  • فاصله تا دریا 6200 m
فروش
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • کد شی 52126
  • مربع متر 6161 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
600 000 € 649 €/m²
  • کد شی 65156
  • مربع متر 924 m²
  • فاصله تا دریا 170 m
فروش
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • کد شی 38847
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 5200 m
فروش
430 000 € 1699 €/m²
  • کد شی 56671
  • مربع متر 253 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
600 000 € 33 €/m²
  • کد شی 35632
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه