1 300 000 € 1 200 000 €
960 €/m²
Property 38565 photo 1
Property 38565 photo 2
Property 38565 photo 3
Property 38565 photo 4
Property 38565 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1250 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 960 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 73 €/m²
  • کد شی 12486
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m
فروش
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • کد شی 38565
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 500 000 € 10 €/m²
  • کد شی 62446
  • مربع متر 150000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 280 000 € 527 €/m²
  • کد شی 40583
  • مربع متر 2425 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 500 000 € 61 €/m²
  • کد شی 35220
  • مربع متر 24233 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
1 400 000 € 200 €/m²
  • کد شی 37489
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 060 000 € 12 €/m²
  • کد شی 41899
  • مربع متر 86000 m²
  • فاصله تا دریا 990 m
فروش
1 460 000 € 140 €/m²
  • کد شی 57513
  • مربع متر 10397 m²
  • فاصله تا دریا 433 m
فروش
1 500 000 € 34 €/m²
  • کد شی 24668
  • مربع متر 43000 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
1 227 000 € 49 €/m²
  • کد شی 38407
  • مربع متر 24820 m²
  • فاصله تا دریا 1 m

اشتراک خبرنامه