1 500 000 €
61 €/m²
Property 35220 photo 1
Property 35220 photo 2
Property 35220 photo 3
Property 35220 photo 4
Property 35220 photo 5
Property 35220 photo 6
Property 35220 photo 7

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 3900 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

توضیحات

برای فروش زمین 24233 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. امکان ساخت وجود دارد 4846 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 700 000 € 279 €/m²
  • کد شی 31624
  • مربع متر 6086 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
2 150 000 € 409 €/m²
  • کد شی 49950
  • مربع متر 5256 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
1 300 000 € 54 €/m²
  • کد شی 56285
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
1 400 000 € 200 €/m²
  • کد شی 37489
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 227 000 € 49 €/m²
  • کد شی 38407
  • مربع متر 24820 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
1 500 000 € 78 €/m²
  • کد شی 46043
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 500 000 € 61 €/m²
  • کد شی 35220
  • مربع متر 24233 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
1 505 000 € 811 €/m²
  • کد شی 45441
  • مربع متر 1854 m²
  • فاصله تا دریا 140 m
فروش
1 500 000 € 34 €/m²
  • کد شی 24668
  • مربع متر 43000 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
1 760 000 € 32 €/m²
  • کد شی 40470
  • مربع متر 55000 m²
  • فاصله تا دریا 460 m

اشتراک خبرنامه