605 000 €
1189 €/m²
Property 63297 photo 1
Property 63297 photo 2
Property 63297 photo 3
Property 63297 photo 4
Property 63297 photo 5
Property 63297 photo 6
Property 63297 photo 7
Property 63297 photo 8
Property 63297 photo 9
Property 63297 photo 10
Property 63297 photo 11
Property 63297 photo 12
Property 63297 photo 13
Property 63297 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 15
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 7
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 509 متر مربع در آتن. ساختمان در 5 طبقه زیر زمین يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, الاستحمام, توالت. طبقه همکف يتكون من 3 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , الاستحمام, توالت. طبقه 1 يتكون من 4 غرف نوم, غرفة الجلوس, 2 الاستحمام. طبقه 2 يتكون من غرفة نوم واحدة, غرفة الجلوس, الاستحمام. Loft يتكون من غرفة نوم واحدة. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, استخر, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 1603 €/m²
  • کد شی 52819
  • مربع متر 343 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
695 000 € 4064 €/m²
  • کد شی 33171
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37149
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
680 000 € 1283 €/m²
  • کد شی 58993
  • مربع متر 530 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
890 000 € 1207 €/m²
  • کد شی 20539
  • مربع متر 737 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
850 000 € 3400 €/m²
  • کد شی 36233
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
600 000 € 1071 €/m²
  • کد شی 54669
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 15800 m
فروش
850 000 € 1049 €/m²
  • کد شی 44408
  • مربع متر 810 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m

اشتراک خبرنامه