درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ساختمان 343 m² در آتن
یونان
آتیکا
آتن - مرکز
Patision - Acharnon
550 000 €
1603 €/m²
کد شی
52819
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ساختمان
مربع متر
343 m²
منطقه
آتن
Location
آتیکا () | Patision - Acharnon (آتن - مرکز)
Details
سال ساخت:
1968
سال نوسازی:
2019
فاصله از دریا:
7000 m
فاصله از فرودگاه:
33 km
توضیحات
برای فروش مساحت ساختمان 343 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی
آتن
Location
حقایق مشابه
فروش
550 000 €
1603 €/m²
ساختمان 343 m² آتن
آتن
کد شی
52819
مربع متر
343 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
500 000 €
2272 €/m²
ساختمان 220 m² آتن
آتن
کد شی
56797
مربع متر
220 m²
Rooms
6
فروش
650 000 €
1166 €/m²
ساختمان 557 m² آتن
آتن
کد شی
37660
مربع متر
557 m²
فاصله تا دریا
8300 m
فروش
700 000 €
979 €/m²
ساختمان 715 m² آتن
آتن
کد شی
39752
مربع متر
715 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
680 000 €
1283 €/m²
ساختمان 530 m² آتن
آتن
کد شی
58993
مربع متر
530 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
580 000 €
2027 €/m²
ساختمان 286 m² آتن
آتن
کد شی
37778
مربع متر
286 m²
فاصله تا دریا
5200 m
فروش
700 000 €
1400 €/m²
ساختمان 500 m² آتن
آتن
کد شی
37149
مربع متر
500 m²
فاصله تا دریا
13000 m
فروش
550 000 €
1447 €/m²
ساختمان 380 m² آتن
آتن
کد شی
5364
مربع متر
380 m²
فاصله تا دریا
13000 m
فروش
800 000 €
1600 €/m²
ساختمان 500 m² آتن
آتن
کد شی
54626
مربع متر
500 m²
Rooms
6
فروش
595 000 €
1116 €/m²
ساختمان 533 m² آتن
آتن
کد شی
42510
مربع متر
533 m²
فاصله تا دریا
9000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the