فروخته

فروش - اپارتمان 108 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
قیمت از 250 000 €
2315 €/m²
Property 39893 photo 1
Property 39893 photo 2
Property 39893 photo 3
Property 39893 photo 4
Property 39893 photo 5
Property 39893 photo 6
Property 39893 photo 7
Property 39893 photo 8
Property 39893 photo 9
Property 39893 photo 10
Property 39893 photo 11
Property 39893 photo 12
Property 39893 photo 13
  • کد شی 39893
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 108 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 108 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
325 000 € 4333 €/m²
  • کد شی 31957
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 1
فروش
298 000 € 2568 €/m²
  • کد شی 46089
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 46298
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3170 €/m²
  • کد شی 46526
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 47061
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3061 €/m²
  • کد شی 49653
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2980 €/m²
  • کد شی 50925
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 3
فروش
319 900 € 3231 €/m²
  • کد شی 51661
  • مربع متر 99 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3674 €/m²
  • کد شی 51903
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 2
فروش
245 000 € 2207 €/m²
  • کد شی 56912
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه