فروخته
بنا به درخواست
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در تاسوس.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.

تاسوس

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 30 €/m²
  • کد شی 55947
  • مربع متر 4848 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
145 000 € 226 €/m²
  • کد شی 58079
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
218 000 € 650 €/m²
  • کد شی 58350
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
350 000 € 948 €/m²
  • کد شی 59541
  • مربع متر 369 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
200 000 € 542 €/m²
  • کد شی 59542
  • مربع متر 369 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
200 000 € 487 €/m²
  • کد شی 59543
  • مربع متر 410 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
500 000 € 609 €/m²
  • کد شی 60800
  • مربع متر 820 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
200 000 € 49 €/m²
  • کد شی 60801
  • مربع متر 4010 m²
  • فاصله تا دریا 480 m
فروش
160 000 € 288 €/m²
  • کد شی 60802
  • مربع متر 554 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
160 000 € 120 €/m²
  • کد شی 60809
  • مربع متر 1327 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه