فروش - زمین 13000 m² در کرت

یونان کرت استان Lasithi سایتیا
650 000 €
50 €/m²
Property 40469 photo 1
Property 40469 photo 2
Property 40469 photo 3
Property 40469 photo 4
Property 40469 photo 5
Property 40469 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

توضیحات

برای فروش زمین 13000 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
587 000 € 5 €/m²
  • کد شی 25605
  • مربع متر 106846 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
940 000 € 200 €/m²
  • کد شی 37512
  • مربع متر 4700 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
650 000 € 44 €/m²
  • کد شی 37517
  • مربع متر 14500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
800 000 € 800 €/m²
  • کد شی 38750
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
640 000 € 200 €/m²
  • کد شی 57571
  • مربع متر 3200 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
800 000 € 533 €/m²
  • کد شی 38749
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
800 000 € 59 €/m²
  • کد شی 63744
  • مربع متر 13439 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • کد شی 63904
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
650 000 € 50 €/m²
  • کد شی 40469
  • مربع متر 13000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
900 000 € 421 €/m²
  • کد شی 26074
  • مربع متر 2135 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه