فروخته
550 000 €
1549 €/m²
Property 40780 photo 1
Property 40780 photo 2
Property 40780 photo 3
Property 40780 photo 4
Property 40780 photo 5
Property 40780 photo 6
Property 40780 photo 7
Property 40780 photo 8
Property 40780 photo 9
Property 40780 photo 10
Property 40780 photo 11
Property 40780 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2006
  • سال نوسازی: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 355 متر مربع در آتن. طبقه نیمه زیر زمین شامل آشپزخانه , یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. خانه دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, شومینه, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 7438
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 14
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 8218
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 7
فروش
795 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 12914
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 400 000 € 2040 €/m²
  • کد شی 14309
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
720 000 € 3891 €/m²
  • کد شی 14330
  • مربع متر 185 m²
  • Rooms 7
فروش
680 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 16614
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 5
فروش
637 000 € 2548 €/m²
  • کد شی 28756
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 10
فروش
670 000 € 1558 €/m²
  • کد شی 31877
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 10
فروش
700 000 € 4166 €/m²
  • کد شی 36507
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 2321 €/m²
  • کد شی 37565
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه