فروخته
85 000 € 72 000 €
1309 €/m²
Property 40797 photo 1
Property 40797 photo 2
Property 40797 photo 3
Property 40797 photo 4
Property 40797 photo 5
Property 40797 photo 6
Property 40797 photo 7
Property 40797 photo 8
Property 40797 photo 9
Property 40797 photo 10
Property 40797 photo 11
Property 40797 photo 12
Property 40797 photo 13
Property 40797 photo 14
Property 40797 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1966
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6800 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
76 000 € 1288 €/m²
  • کد شی 62549
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 2
فروش
123 000 € 1863 €/m²
  • کد شی 63320
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63856
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 6562 €/m²
  • کد شی 64130
  • مربع متر 16 m²
  • Rooms 1
فروش
97 000 € 3233 €/m²
  • کد شی 65016
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65251
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
125 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 65788
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه