فروش - اپارتمان 136 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
بنا به درخواست
Property 41410 photo 1
Property 41410 photo 2
Property 41410 photo 3
  • کد شی 41410
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 136 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 136 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 431 000 € 7119 €/m²
  • کد شی 39436
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 39670
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4312 €/m²
  • کد شی 39672
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 39751
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
760 000 € 6178 €/m²
  • کد شی 39938
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
2 785 000 € 10711 €/m²
  • کد شی 40392
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7333 €/m²
  • کد شی 40856
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه