فروش - زمین 524 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
150 000 €
286 €/m²
Property 41558 photo 1
Property 41558 photo 2
Property 41558 photo 3
  • کد شی 41558
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 524 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای فروش زمین 524 متر مربع در لارناکا. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
155 800 € 20 €/m²
  • کد شی 25719
  • مربع متر 7693 m²
  • فاصله تا دریا 7300 m
فروش
215 700 € 20 €/m²
  • کد شی 25728
  • مربع متر 10368 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
202 000 € 17 €/m²
  • کد شی 25735
  • مربع متر 11706 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
160 000 € 250 €/m²
  • کد شی 37938
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
180 000 € 240 €/m²
  • کد شی 37945
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m
فروش
150 000 € 286 €/m²
  • کد شی 41558
  • مربع متر 524 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
150 000 € 45 €/m²
  • کد شی 53064
  • مربع متر 3292 m²
فروش
170 000 € 34 €/m²
  • کد شی 56494
  • مربع متر 4879 m²
فروش
137 000 € 3 €/m²
  • کد شی 58613
  • مربع متر 39131 m²
فروش
145 000 € 29 €/m²
  • کد شی 58717
  • مربع متر 4850 m²

اشتراک خبرنامه