فروش - ویلا 366 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
2 150 000 €
5874 €/m²
Property 42435 photo 1
Property 42435 photo 2
Property 42435 photo 3
Property 42435 photo 4
Property 42435 photo 5
Property 42435 photo 6
Property 42435 photo 7
Property 42435 photo 8
Property 42435 photo 9
Property 42435 photo 10
  • کد شی 42435
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 366 m²
  • مساحت زمین 535 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 5 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 366 متر مربع در پافوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
2 000 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 43890
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
3 200 000 € 5387 €/m²
  • کد شی 24873
  • مربع متر 594 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
2 380 000 € 4524 €/m²
  • کد شی 21427
  • مربع متر 526 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
3 100 000 € 4905 €/m²
  • کد شی 41274
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
3 000 000 € 4838 €/m²
  • کد شی 23758
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 900 000 € 4414 €/m²
  • کد شی 31220
  • مربع متر 657 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه