300 000 €
2609 €/m²
Property 42575 photo 1
Property 42575 photo 2
Property 42575 photo 3
Property 42575 photo 4
Property 42575 photo 5
Property 42575 photo 6
Property 42575 photo 7
Property 42575 photo 8
Property 42575 photo 9
Property 42575 photo 10
Property 42575 photo 11
Property 42575 photo 12
Property 42575 photo 13
Property 42575 photo 14
Property 42575 photo 15
Property 42575 photo 16
Property 42575 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1987
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 115 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
315 000 € 3662 €/m²
  • کد شی 59800
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 59830
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4324 €/m²
  • کد شی 59869
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3513 €/m²
  • کد شی 59922
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 59923
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2967 €/m²
  • کد شی 59955
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه