فروش - اپارتمان 110 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز زگرافو
270 000 €
2455 €/m²
Property 42639 photo 1
Property 42639 photo 2
Property 42639 photo 3
Property 42639 photo 4
Property 42639 photo 5
Property 42639 photo 6
Property 42639 photo 7
Property 42639 photo 8
Property 42639 photo 9
Property 42639 photo 10
Property 42639 photo 11
Property 42639 photo 12
Property 42639 photo 13
Property 42639 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1976
  • سال نوسازی: 1990
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7800 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 3734 €/m²
  • کد شی 56970
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه