230 000 €
3239 €/m²
Property 65778 photo 1
Property 65778 photo 2
Property 65778 photo 3
Property 65778 photo 4
Property 65778 photo 5
Property 65778 photo 6
Property 65778 photo 7
Property 65778 photo 8
Property 65778 photo 9
Property 65778 photo 10
Property 65778 photo 11
Property 65778 photo 12
Property 65778 photo 13
Property 65778 photo 14
Property 65778 photo 15
Property 65778 photo 16
Property 65778 photo 17
Property 65778 photo 18
Property 65778 photo 19
Property 65778 photo 20
Property 65778 photo 21
Property 65778 photo 22

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9200 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 71 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65210
  • مربع متر 26 m²
  • Rooms 2
فروش
263 000 € 5977 €/m²
  • کد شی 65216
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4179 €/m²
  • کد شی 65299
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4402 €/m²
  • کد شی 65303
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 65317
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7941 €/m²
  • کد شی 65319
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5400 €/m²
  • کد شی 65320
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 65348
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65349
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه