فروش - اپارتمان 142 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
320 000 €
2254 €/m²
Property 42667 photo 1
Property 42667 photo 2
Property 42667 photo 3
Property 42667 photo 4
Property 42667 photo 5
Property 42667 photo 6
Property 42667 photo 7
Property 42667 photo 8
Property 42667 photo 9
Property 42667 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 550 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 142 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 3118 €/m²
  • کد شی 35167
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 36234
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 3785 €/m²
  • کد شی 36492
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 36694
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5
فروش
269 000 € 3202 €/m²
  • کد شی 38054
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه