285 000 €
3654 €/m²
Property 42737 photo 1
Property 42737 photo 2
Property 42737 photo 3
Property 42737 photo 4
Property 42737 photo 5

Details

  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 64140
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64689
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 6489 €/m²
  • کد شی 64722
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 64830
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
360 000 € 6545 €/m²
  • کد شی 64833
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 64940
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3278 €/m²
  • کد شی 65026
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه