فروش - اپارتمان 44 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب پریستری
260 000 €
5909 €/m²
Property 66010 photo 1
Property 66010 photo 2
Property 66010 photo 3
Property 66010 photo 4
Property 66010 photo 5
Property 66010 photo 6
Property 66010 photo 7
Property 66010 photo 8
Property 66010 photo 9
Property 66010 photo 10
Property 66010 photo 11
Property 66010 photo 12
Property 66010 photo 13
Property 66010 photo 14
Property 66010 photo 15
Property 66010 photo 16
Property 66010 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: 0
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 44 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65243
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 1
فروش
320 000 € 3265 €/m²
  • کد شی 65250
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65252
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
225 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 65274
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4179 €/m²
  • کد شی 65299
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4402 €/m²
  • کد شی 65303
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 65304
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه