فروخته
375 000 €
3000 €/m²
Property 4319 photo 1
Property 4319 photo 2
Property 4319 photo 3
Property 4319 photo 4
Property 4319 photo 5
Property 4319 photo 6
Property 4319 photo 7
Property 4319 photo 8
Property 4319 photo 9
Property 4319 photo 10
Property 4319 photo 11
Property 4319 photo 12
Property 4319 photo 13
Property 4319 photo 14
Property 4319 photo 15
Property 4319 photo 16
Property 4319 photo 17
Property 4319 photo 18
Property 4319 photo 19
Property 4319 photo 20
Property 4319 photo 21
Property 4319 photo 22
Property 4319 photo 23
Property 4319 photo 24
Property 4319 photo 25
Property 4319 photo 26
Property 4319 photo 27
Property 4319 photo 28
Property 4319 photo 29
Property 4319 photo 30
Property 4319 photo 31
Property 4319 photo 32
Property 4319 photo 33

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1986
  • سال نوسازی: 2005
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 125 متر مربع در کورفو. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, چمن, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 8555
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
320 000 € 2370 €/m²
  • کد شی 9109
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 6
فروش
435 000 € 3107 €/m²
  • کد شی 9538
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 5694 €/m²
  • کد شی 38211
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 2432 €/m²
  • کد شی 40037
  • مربع متر 185 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 2285 €/m²
  • کد شی 52673
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 8
فروش
400 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 64718
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 65395
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 66006
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه