255 000 €
2125 €/m²
Property 4341 photo 1
Property 4341 photo 2
Property 4341 photo 3
Property 4341 photo 4
Property 4341 photo 5
Property 4341 photo 6
Property 4341 photo 7
Property 4341 photo 8
Property 4341 photo 9
Property 4341 photo 10
Property 4341 photo 11
Property 4341 photo 12
Property 4341 photo 13
Property 4341 photo 14
Property 4341 photo 15
Property 4341 photo 16
Property 4341 photo 17
Property 4341 photo 18
Property 4341 photo 19
Property 4341 photo 20
Property 4341 photo 21
Property 4341 photo 22
Property 4341 photo 23
Property 4341 photo 24
Property 4341 photo 25
Property 4341 photo 26
Property 4341 photo 27
Property 4341 photo 28
Property 4341 photo 29
Property 4341 photo 30

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2012
  • ساحل: песчаный пляж
  • تعداد اتاق ها: 4: гостиная с кухней, 1 спальная комната, санузел с ванной, 1 хозяйская спальня и санузел с душевой
  • امکانات دیگر: мансардный этаж: хозяйская спальня
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 120 متر مربع در تاسوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, باغ.

تاسوس

Location

حقایق مشابه

فروش
220 000 € 1294 €/m²
  • کد شی 1080
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 6
فروش
330 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 4333
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 2125 €/m²
  • کد شی 4341
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 602 €/m²
  • کد شی 34260
  • مربع متر 415 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
365 000 € 3318 €/m²
  • کد شی 59836
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 5
فروش
235 000 € 2701 €/m²
  • کد شی 60641
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 1450 €/m²
  • کد شی 62849
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
210 000 € 2916 €/m²
  • کد شی 62861
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 64972
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه