فروش - اپارتمان 87 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
426 300 €
4900 €/m²
Property 45126 photo 1
Property 45126 photo 2
Property 45126 photo 3
Property 45126 photo 4
Property 45126 photo 5
  • کد شی 45126
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 87 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 87 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
380 000 € 4418 €/m²
  • کد شی 51113
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 3789 €/m²
  • کد شی 51289
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 51403
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
505 000 € 3156 €/m²
  • کد شی 51520
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
344 000 € 3698 €/m²
  • کد شی 51906
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 1992 €/m²
  • کد شی 51952
  • مربع متر 266 m²
  • Rooms 4
فروش
345 000 € 2574 €/m²
  • کد شی 52058
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 2944 €/m²
  • کد شی 52060
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
460 000 € 5168 €/m²
  • کد شی 52061
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 2916 €/m²
  • کد شی 52072
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه