1 505 000 €
811 €/m²
Property 45441 photo 1
Property 45441 photo 2
Property 45441 photo 3
Property 45441 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 140 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

توضیحات

برای فروش زمین 1854 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 61 €/m²
  • کد شی 35220
  • مربع متر 24233 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
1 460 000 € 140 €/m²
  • کد شی 57513
  • مربع متر 10397 m²
  • فاصله تا دریا 433 m
فروش
1 800 000 € 85 €/m²
  • کد شی 63741
  • مربع متر 21096 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • کد شی 32623
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • کد شی 52388
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 400 000 € 200 €/m²
  • کد شی 37489
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 500 000 € 10 €/m²
  • کد شی 62446
  • مربع متر 150000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • کد شی 52253
  • مربع متر 40085 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • کد شی 62848
  • مربع متر 4112 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 300 000 € 54 €/m²
  • کد شی 56285
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه