1 500 000 € 1 280 000 €
31 €/m²
Property 52253 photo 1
Property 52253 photo 2
Property 52253 photo 3
Property 52253 photo 4
Property 52253 photo 5
Property 52253 photo 6
Property 52253 photo 7
Property 52253 photo 8

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

توضیحات

برای فروش زمین 40085 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • کد شی 32623
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • کد شی 52253
  • مربع متر 40085 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33978
  • مربع متر 37064 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 460 000 € 140 €/m²
  • کد شی 57513
  • مربع متر 10397 m²
  • فاصله تا دریا 433 m
فروش
1 500 000 € 78 €/m²
  • کد شی 46043
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 700 000 € 50 €/m²
  • کد شی 44681
  • مربع متر 34000 m²
  • فاصله تا دریا 830 m
فروش
1 280 000 € 73 €/m²
  • کد شی 48743
  • مربع متر 17497 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
2 150 000 € 409 €/m²
  • کد شی 49950
  • مربع متر 5256 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
2 200 000 € 141 €/m²
  • کد شی 44015
  • مربع متر 15503 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 450 000 € 138 €/m²
  • کد شی 32273
  • مربع متر 10500 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه