فروش - ویلا 343 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 204 555 €
6427 €/m²
Property 45609 photo 1
Property 45609 photo 2
Property 45609 photo 3
Property 45609 photo 4
Property 45609 photo 5
Property 45609 photo 6
Property 45609 photo 7
Property 45609 photo 8
  • کد شی 45609
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 343 m²
  • مساحت زمین 947 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 50000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 40 km
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 343 متر مربع در لیماسول. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 270 000 € 6005 €/m²
  • کد شی 45647
  • مربع متر 378 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
3 200 000 € 5387 €/m²
  • کد شی 24873
  • مربع متر 594 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
3 000 000 € 4838 €/m²
  • کد شی 23758
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 500 000 € 3924 €/m²
  • کد شی 46022
  • مربع متر 637 m²
  • فاصله تا دریا 5400 m
فروش
3 100 000 € 4905 €/m²
  • کد شی 41274
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه