فروش - ویلا 462 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 131 289 €
4613 €/m²
Property 45528 photo 1
Property 45528 photo 2
Property 45528 photo 3
Property 45528 photo 4
Property 45528 photo 5
  • کد شی 45528
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 462 m²
  • مساحت زمین 994 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 462 متر مربع در لیماسول. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 2 حمام, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 995 000 € 6313 €/m²
  • کد شی 33352
  • مربع متر 316 m²
  • فاصله تا دریا 16 m
فروش
2 900 000 € 4414 €/m²
  • کد شی 31220
  • مربع متر 657 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 29147
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
2 000 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 48516
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه