1 500 000 €
78 €/m²
Property 46043 photo 1
Property 46043 photo 2
Property 46043 photo 3
Property 46043 photo 4
Property 46043 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 19000 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 760 000 € 32 €/m²
  • کد شی 40470
  • مربع متر 55000 m²
  • فاصله تا دریا 460 m
فروش
1 700 000 € 50 €/m²
  • کد شی 44681
  • مربع متر 34000 m²
  • فاصله تا دریا 830 m
فروش
1 500 000 € 34 €/m²
  • کد شی 24668
  • مربع متر 43000 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 24953
  • مربع متر 26001 m²
  • فاصله تا دریا 280 m
فروش
1 700 000 € 279 €/m²
  • کد شی 31624
  • مربع متر 6086 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 450 000 € 138 €/m²
  • کد شی 32273
  • مربع متر 10500 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • کد شی 38565
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • کد شی 16555
  • مربع متر 17934 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33978
  • مربع متر 37064 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه