فروش - زمین 55000 m² در کرت

یونان کرت استان Lasithi سایتیا
1 760 000 €
32 €/m²
Property 40470 photo 1
Property 40470 photo 2
Property 40470 photo 3
Property 40470 photo 4
Property 40470 photo 5
Property 40470 photo 6
Property 40470 photo 7
Property 40470 photo 8
Property 40470 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 460 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

توضیحات

برای فروش زمین 55000 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 10000 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

Within the plot there is a complex of houses with total coverage of 437,52sqm which consists of 4 ground floor houses of 302,62sqm in total and 3 apartments 134,90sqm in total.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 505 000 € 811 €/m²
  • کد شی 45441
  • مربع متر 1854 m²
  • فاصله تا دریا 140 m
فروش
1 600 000 € 145 €/m²
  • کد شی 36640
  • مربع متر 11000 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
1 450 000 € 138 €/m²
  • کد شی 32273
  • مربع متر 10500 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
1 700 000 € 58 €/m²
  • کد شی 30474
  • مربع متر 29063 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • کد شی 32927
  • مربع متر 13680 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • کد شی 52254
  • مربع متر 27671 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 460 000 € 140 €/m²
  • کد شی 57513
  • مربع متر 10397 m²
  • فاصله تا دریا 433 m
فروش
1 800 000 € 85 €/m²
  • کد شی 63741
  • مربع متر 21096 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
2 390 000 € 1154 €/m²
  • کد شی 29228
  • مربع متر 2070 m²
  • فاصله تا دریا 10 m

اشتراک خبرنامه