فروخته

فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
بنا به درخواست
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1964
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 080 000 € 11739 €/m²
  • کد شی 58417
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه