فروش - اپارتمان 80 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
320 000 €
4000 €/m²
Property 47421 photo 1
Property 47421 photo 2
Property 47421 photo 3
Property 47421 photo 4
Property 47421 photo 5
Property 47421 photo 6
Property 47421 photo 7
Property 47421 photo 8
Property 47421 photo 9
Property 47421 photo 10
Property 47421 photo 11
Property 47421 photo 12
Property 47421 photo 13
Property 47421 photo 14
Property 47421 photo 15
Property 47421 photo 16
Property 47421 photo 17
Property 47421 photo 18

Details

  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 80 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
277 000 € 5893 €/m²
  • کد شی 62798
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
262 500 € 6104 €/m²
  • کد شی 62801
  • مربع متر 43 m²
  • Rooms 2
فروش
257 000 € 6119 €/m²
  • کد شی 62802
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
261 000 € 6365 €/m²
  • کد شی 62804
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
280 500 € 6841 €/m²
  • کد شی 63011
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
307 600 € 6990 €/m²
  • کد شی 63014
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه