فروش - اپارتمان 44 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب پریستری
270 000 €
6136 €/m²
Property 66013 photo 1
Property 66013 photo 2
Property 66013 photo 3
Property 66013 photo 4
Property 66013 photo 5
Property 66013 photo 6
Property 66013 photo 7
Property 66013 photo 8
Property 66013 photo 9
Property 66013 photo 10
Property 66013 photo 11
Property 66013 photo 12
Property 66013 photo 13
Property 66013 photo 14
Property 66013 photo 15
Property 66013 photo 16
Property 66013 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: 2
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 44 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
314 800 € 5939 €/m²
  • کد شی 63766
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 3642 €/m²
  • کد شی 63823
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 7380 €/m²
  • کد شی 63911
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 4153 €/m²
  • کد شی 63932
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 64140
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 64277
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 4629 €/m²
  • کد شی 64504
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2276 €/m²
  • کد شی 64603
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه